Explore this website

Nowy Mac Pro

Posted by on 14.02.2014 in mobilak
mac-pro-black

Apple zaczynając prace nad następnym modelem Maca Pro, wziął pod uwagę wszystkie elementy definiujące komputer profesjonalny: grafikę, pamięć masową, rozszerzalność, moc obliczeniową oraz pamięć RAM. Zestawione razem, dały coś zupełnie nowego. Coś, co stoi w silnej opozycji do utrwalonych wzorców.

o jakości Apple

Posted by on 01.07.2013 in mobilak

Od zawsze byłem wielkim fanem produktów i ideologii Apple. Moim pierwszym urządzeniem z logiem jabłuszka był Macintosh Classic i od pierwszego mojego spotkania z nim, zakochałem się bez pamięci. Nie chodziło jednak tylko i wyłącznie o produkty. Cała wizja tworzona przez Apple poprostu mi pasowała. Apple jest chyba jedynym producentem sprzętu komputerowego, który daje kompletne rozwiązania. Możesz używać komputera Mac w domu, do pracy masz przenośnego MacBooka, obydwa komputery używają systemu OS X, biurowy pakiet iWorks, chmura iCloud, telefon iPhone, przenośny iPad a na spacer iPod. Klawiatura i myszka do komputera również są sygnowane logiem jabłuszka. I co najważniejsze – wszystko do siebie idealnie pasuje. Wysoka jakość produktów Apple rekompensuje bardzo wysoką cenę urządzeń Apple.

droga do iPada mini

Posted by on 30.06.2013 in mobilak

Pamiętam, jak wiele lat temu miałem krótką możliwość pracować na laptopie z zainstalowanym Windowsem 95 – Compaqu Concerto. Był on dość specyficzny, ponieważ można było odłączyć od niego klawiaturę i obsługiwać za pomocą rysika. Cały komputer znajdował się pod wyświetlaczem. I pomimo faktu, że laptop był grubości czterech iPadów, na tamte czasy wydawał mi się rewelacyjnym urządzeniem. Pamiętam że długo nie mogłem się nadziwić, dlaczego na rynku jest tak niewiele modeli w ten sposób zrobionych, a te dostępne, nie biją rekordów sprzedaży. Przecież defacto, było to urządzenie, które dzisiaj nazywamy „tabletem”. A biorąc pod uwagę produkt o nazwie Microsoft Surface, możemy się nawet pokusić o stwierdzenie, iż tablet od Microsoftu jest nowszą wersją tego samego urządzenia z uaktualnionym systemem operacyjnym.